jiné jazykové verze: www.pneuservisy.cz

Veľký Krtíš - výpis pneuservisov

Jaroslav Gubáni MOBILTECHNA, Veľký Krtíš

Jaroslav Gubáni MOBILTECHNA
Banícka 810, 990 01
Veľký Krtíš

Detail firmy

Zoltán Gyurász Pneuservis Gyurász Zoltán, Balog nad Ipľom

Zoltán Gyurász Pneuservis Gyurász Zoltán
Balog nad Ipľom 67, 991 11
Balog nad Ipľom

Detail firmy

Jaroslav Gubáni MOBILTECHNA, Veľký Krtíš

Jaroslav Gubáni MOBILTECHNA
Vinohradnícka 6, 990 01
Veľký Krtíš

Detail firmy

Hľadaj na mape

   

Rady a tipy

 • Energetické štítkovanie pneumatík

  Od novembra 2012 majú výrobcovia a predávajúci za povinnosť uvádzať parametre pneumatík pomocou štandardizovanej metodiky Európskych štítkov, ktoré užívateľovi poskytnú informácie o tom, ako pneumatika prispieva svojím valivým odporom ku spotrebe paliva, aké má jazdné vlastnosti na mokrej vozovke a koľkými decibelmi zaťaží životné prostredie.

 • Aquaplaning a ako mu predchádzať

  Pojem aquaplaning je známy a veľmi nebezpečný jav, s ktorým sa v rôznych formách stretne väčšina vodičov. Oproti bežnému šmyku na mokrej vozovke je aquaplaning nebezpečný v tom, že pri ňom dochádza k úplnej strate priľnavosti pneumatiky. To je zapríčinené nedostatočným odvodom vody z povrchu pneumatiky.

 • Kedy kontrolovať geometriu kolies?

  Medzi najviac namáhané diely na vozoch patria bezpochyby pneumatiky, kolesá a nápravy. Hrozí im poškodenie takmer stále, stačí chvíľka nepozornosti. Nabehnutie do výmoľa alebo obrubníka a tieto diely naozaj trpia. Najčastejšie dochádza k poškodeniu zavesenia čapov, tlmičov a samotných pneumatík. Ale čo na prvý pohľad nespoznáme, ale nás to môže ohroziť najviac je postupná zmena nastavenia geometrie kolies. Táto geometria ovplyvňuje životnosť pneumatík a je potrebné ju pravidelne kontrolovať.

 • Predĺžte životnosť Vašich pneumatík

  Poradíme Vám ako ušetriť financie a zvýšiť bezpečnosť vašej jazdy autom. Prečítajte si ako správne pripraviť a kontrolovať pneumatiky a kolesá nielen pred dlhšou cestou, a prečo je dôležité venovať pozornosť tlaku pneumatík, alebo hĺbke dezénu.

Všetky články

Veľký Krtíš - máte záujem o konkrétnu službu pneuservisov?